آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها319
تعداد مقالات2,753
تعداد مشاهده مقاله4,117,288
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,784,963
Ugurlu, Emel Aslankarayigit. (1402). Generalizations of prime submodules over non-commutative rings. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), 65-83. doi: 10.22098/jhs.2023.2528
Emel Aslankarayigit Ugurlu. "Generalizations of prime submodules over non-commutative rings". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 1, 1402, 65-83. doi: 10.22098/jhs.2023.2528
Ugurlu, Emel Aslankarayigit. (1402). 'Generalizations of prime submodules over non-commutative rings', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), pp. 65-83. doi: 10.22098/jhs.2023.2528
Ugurlu, Emel Aslankarayigit. Generalizations of prime submodules over non-commutative rings. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(1): 65-83. doi: 10.22098/jhs.2023.2528


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب