آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها319
تعداد مقالات2,754
تعداد مشاهده مقاله4,117,405
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,785,042
Barge, S.B., Yadav, J.D.. (1402). (λ, μ)-anti-fuzzy linear spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), 1-19. doi: 10.22098/jhs.2023.2524
S.B. Barge; J.D. Yadav. "(λ, μ)-anti-fuzzy linear spaces". سامانه مدیریت نشریات علمی, 11, 1, 1402, 1-19. doi: 10.22098/jhs.2023.2524
Barge, S.B., Yadav, J.D.. (1402). '(λ, μ)-anti-fuzzy linear spaces', سامانه مدیریت نشریات علمی, 11(1), pp. 1-19. doi: 10.22098/jhs.2023.2524
Barge, S.B., Yadav, J.D.. (λ, μ)-anti-fuzzy linear spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 11(1): 1-19. doi: 10.22098/jhs.2023.2524


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب