آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها296
تعداد مقالات2,556
تعداد مشاهده مقاله3,813,785
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,501,370
Rahman, Shamsur, Ahmad, Sabi, Kumar Mishra, Niranjan. (1402). On geometry of warped product semi invariant submanifolds of nearly $(\varepsilon, \delta )$-trans saskian manifold with a certain connection. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(1), 158-172. doi: 10.22098/jhs.2023.2519
Shamsur Rahman; Sabi Ahmad; Niranjan Kumar Mishra. "On geometry of warped product semi invariant submanifolds of nearly $(\varepsilon, \delta )$-trans saskian manifold with a certain connection". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 1, 1402, 158-172. doi: 10.22098/jhs.2023.2519
Rahman, Shamsur, Ahmad, Sabi, Kumar Mishra, Niranjan. (1402). 'On geometry of warped product semi invariant submanifolds of nearly $(\varepsilon, \delta )$-trans saskian manifold with a certain connection', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(1), pp. 158-172. doi: 10.22098/jhs.2023.2519
Rahman, Shamsur, Ahmad, Sabi, Kumar Mishra, Niranjan. On geometry of warped product semi invariant submanifolds of nearly $(\varepsilon, \delta )$-trans saskian manifold with a certain connection. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 12(1): 158-172. doi: 10.22098/jhs.2023.2519


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب