آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها321
تعداد مقالات2,762
تعداد مشاهده مقاله4,129,762
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,792,266
A. Khubchandani, Payal, A. Khubchandani, Jyoti. (1402). Fuzzy α-modularity in fuzzy α-Lattices. سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(1), 30-50. doi: 10.22098/jhs.2023.2511
Payal A. Khubchandani; Jyoti A. Khubchandani. "Fuzzy α-modularity in fuzzy α-Lattices". سامانه مدیریت نشریات علمی, 12, 1, 1402, 30-50. doi: 10.22098/jhs.2023.2511
A. Khubchandani, Payal, A. Khubchandani, Jyoti. (1402). 'Fuzzy α-modularity in fuzzy α-Lattices', سامانه مدیریت نشریات علمی, 12(1), pp. 30-50. doi: 10.22098/jhs.2023.2511
A. Khubchandani, Payal, A. Khubchandani, Jyoti. Fuzzy α-modularity in fuzzy α-Lattices. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 12(1): 30-50. doi: 10.22098/jhs.2023.2511


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب