آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها320
تعداد مقالات2,754
تعداد مشاهده مقاله4,118,469
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,785,779
Azizpour, Esmaeil. (1402). On the compatibility of supermetrics with nonlinear connections. سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(2), 22-37. doi: 10.22098/jfga.2023.13513.1094
Esmaeil Azizpour. "On the compatibility of supermetrics with nonlinear connections". سامانه مدیریت نشریات علمی, 4, 2, 1402, 22-37. doi: 10.22098/jfga.2023.13513.1094
Azizpour, Esmaeil. (1402). 'On the compatibility of supermetrics with nonlinear connections', سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(2), pp. 22-37. doi: 10.22098/jfga.2023.13513.1094
Azizpour, Esmaeil. On the compatibility of supermetrics with nonlinear connections. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 4(2): 22-37. doi: 10.22098/jfga.2023.13513.1094


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب