آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها295
تعداد مقالات2,552
تعداد مشاهده مقاله3,805,543
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,493,278
Zeinali Laki, Milad. (1402). Flag curvature of invariant 3-power metrics on homogeneous spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(1), 124-132. doi: 10.22098/jfga.2023.13310.1093
Milad Zeinali Laki. "Flag curvature of invariant 3-power metrics on homogeneous spaces". سامانه مدیریت نشریات علمی, 4, 1, 1402, 124-132. doi: 10.22098/jfga.2023.13310.1093
Zeinali Laki, Milad. (1402). 'Flag curvature of invariant 3-power metrics on homogeneous spaces', سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(1), pp. 124-132. doi: 10.22098/jfga.2023.13310.1093
Zeinali Laki, Milad. Flag curvature of invariant 3-power metrics on homogeneous spaces. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 4(1): 124-132. doi: 10.22098/jfga.2023.13310.1093


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب