آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها326
تعداد مقالات2,797
تعداد مشاهده مقاله4,219,996
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,874,463
Rai, Anamika, Tiwari, S.. (1402). On a Five Dimensional Berwald Space with Vanishing Certain h- Connection Vectors. سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(1), 69-80. doi: 10.22098/jfga.2023.12590.1087
Anamika Rai; S. K. Tiwari. "On a Five Dimensional Berwald Space with Vanishing Certain h- Connection Vectors". سامانه مدیریت نشریات علمی, 4, 1, 1402, 69-80. doi: 10.22098/jfga.2023.12590.1087
Rai, Anamika, Tiwari, S.. (1402). 'On a Five Dimensional Berwald Space with Vanishing Certain h- Connection Vectors', سامانه مدیریت نشریات علمی, 4(1), pp. 69-80. doi: 10.22098/jfga.2023.12590.1087
Rai, Anamika, Tiwari, S.. On a Five Dimensional Berwald Space with Vanishing Certain h- Connection Vectors. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1402; 4(1): 69-80. doi: 10.22098/jfga.2023.12590.1087


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب