آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها296
تعداد مقالات2,556
تعداد مشاهده مقاله3,813,836
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,501,398
Seifipour, Davood. (1401). On the spectral geometry of 4-dimensional Lorentzian Lie group. سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(2), 99-118. doi: 10.22098/jfga.2022.11917.1080
Davood Seifipour. "On the spectral geometry of 4-dimensional Lorentzian Lie group". سامانه مدیریت نشریات علمی, 3, 2, 1401, 99-118. doi: 10.22098/jfga.2022.11917.1080
Seifipour, Davood. (1401). 'On the spectral geometry of 4-dimensional Lorentzian Lie group', سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(2), pp. 99-118. doi: 10.22098/jfga.2022.11917.1080
Seifipour, Davood. On the spectral geometry of 4-dimensional Lorentzian Lie group. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 3(2): 99-118. doi: 10.22098/jfga.2022.11917.1080


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب