آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها326
تعداد مقالات2,801
تعداد مشاهده مقاله4,224,776
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,878,525
Gangopadhyay, Ranadip, Tiwari, Bankteshwar. (1401). On a Bernstein-type theorem for minimal surfaces with Matsumoto metric. سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(1), 16-30. doi: 10.22098/jfga.2021.9688.1056
Ranadip Gangopadhyay; Bankteshwar Tiwari. "On a Bernstein-type theorem for minimal surfaces with Matsumoto metric". سامانه مدیریت نشریات علمی, 3, 1, 1401, 16-30. doi: 10.22098/jfga.2021.9688.1056
Gangopadhyay, Ranadip, Tiwari, Bankteshwar. (1401). 'On a Bernstein-type theorem for minimal surfaces with Matsumoto metric', سامانه مدیریت نشریات علمی, 3(1), pp. 16-30. doi: 10.22098/jfga.2021.9688.1056
Gangopadhyay, Ranadip, Tiwari, Bankteshwar. On a Bernstein-type theorem for minimal surfaces with Matsumoto metric. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 3(1): 16-30. doi: 10.22098/jfga.2021.9688.1056


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب