آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها296
تعداد مقالات2,556
تعداد مشاهده مقاله3,813,575
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,501,231
Yadav, A., Mahajan, V.. (1401). Analysis of Structural Reliability of Complex Coefficients Fractional-Order ‎System Using Plane Transformation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), 219-227. doi: 10.22098/joape.2022.9374.1654
A. K. Yadav; V. Mahajan. "Analysis of Structural Reliability of Complex Coefficients Fractional-Order ‎System Using Plane Transformation". سامانه مدیریت نشریات علمی, 10, 3, 1401, 219-227. doi: 10.22098/joape.2022.9374.1654
Yadav, A., Mahajan, V.. (1401). 'Analysis of Structural Reliability of Complex Coefficients Fractional-Order ‎System Using Plane Transformation', سامانه مدیریت نشریات علمی, 10(3), pp. 219-227. doi: 10.22098/joape.2022.9374.1654
Yadav, A., Mahajan, V.. Analysis of Structural Reliability of Complex Coefficients Fractional-Order ‎System Using Plane Transformation. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1401; 10(3): 219-227. doi: 10.22098/joape.2022.9374.1654


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب