آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها321
تعداد مقالات2,762
تعداد مشاهده مقاله4,129,957
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,792,341
Raei, Zohre. (1400). Some properties of Sasaki metric on tangent bundle of Finsler manifold. سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(2), 23-42. doi: 10.22098/jfga.2021.1366
Zohre Raei. "Some properties of Sasaki metric on tangent bundle of Finsler manifold". سامانه مدیریت نشریات علمی, 2, 2, 1400, 23-42. doi: 10.22098/jfga.2021.1366
Raei, Zohre. (1400). 'Some properties of Sasaki metric on tangent bundle of Finsler manifold', سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(2), pp. 23-42. doi: 10.22098/jfga.2021.1366
Raei, Zohre. Some properties of Sasaki metric on tangent bundle of Finsler manifold. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 2(2): 23-42. doi: 10.22098/jfga.2021.1366


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب