آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها325
تعداد مقالات2,795
تعداد مشاهده مقاله4,218,215
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,872,797
Zohrehvand, Mosayeb. (1400). On the existence of 3-dimensional Berwald manifolds. سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(1), 86-95. doi: 10.22098/jfga.2021.1266
Mosayeb Zohrehvand. "On the existence of 3-dimensional Berwald manifolds". سامانه مدیریت نشریات علمی, 2, 1, 1400, 86-95. doi: 10.22098/jfga.2021.1266
Zohrehvand, Mosayeb. (1400). 'On the existence of 3-dimensional Berwald manifolds', سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(1), pp. 86-95. doi: 10.22098/jfga.2021.1266
Zohrehvand, Mosayeb. On the existence of 3-dimensional Berwald manifolds. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 2(1): 86-95. doi: 10.22098/jfga.2021.1266


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب