آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها295
تعداد مقالات2,552
تعداد مشاهده مقاله3,805,626
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,493,375
Hedayatian, Sina, Izadian, Neda, Yar Ahmadi, Mohammad. (1400). A class of Finsler metrics with bounded non-Riemannian curvatures. سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(1), 40-50. doi: 10.22098/jfga.2021.1262
Sina Hedayatian; Neda Izadian; Mohammad Yar Ahmadi. "A class of Finsler metrics with bounded non-Riemannian curvatures". سامانه مدیریت نشریات علمی, 2, 1, 1400, 40-50. doi: 10.22098/jfga.2021.1262
Hedayatian, Sina, Izadian, Neda, Yar Ahmadi, Mohammad. (1400). 'A class of Finsler metrics with bounded non-Riemannian curvatures', سامانه مدیریت نشریات علمی, 2(1), pp. 40-50. doi: 10.22098/jfga.2021.1262
Hedayatian, Sina, Izadian, Neda, Yar Ahmadi, Mohammad. A class of Finsler metrics with bounded non-Riemannian curvatures. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1400; 2(1): 40-50. doi: 10.22098/jfga.2021.1262


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب