آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها323
تعداد مقالات2,787
تعداد مشاهده مقاله4,215,145
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,868,564
Tabatabaeifar, Tayebeh. (1399). On generalized 4-th root Finsler metrics. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(1), 54-59. doi: 10.22098/jfga.2020.1010
Tayebeh Tabatabaeifar. "On generalized 4-th root Finsler metrics". سامانه مدیریت نشریات علمی, 1, 1, 1399, 54-59. doi: 10.22098/jfga.2020.1010
Tabatabaeifar, Tayebeh. (1399). 'On generalized 4-th root Finsler metrics', سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(1), pp. 54-59. doi: 10.22098/jfga.2020.1010
Tabatabaeifar, Tayebeh. On generalized 4-th root Finsler metrics. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 1(1): 54-59. doi: 10.22098/jfga.2020.1010


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب