آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها326
تعداد مقالات2,801
تعداد مشاهده مقاله4,224,764
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,878,510
Kaur, Kirandeep, Shanker, Gauree. (1399). On the geodesics of a homogeneous Finsler space with a special (α, β)−metric. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(1), 26-36. doi: 10.22098/jfga.2020.1006
Kirandeep Kaur; Gauree Shanker. "On the geodesics of a homogeneous Finsler space with a special (α, β)−metric". سامانه مدیریت نشریات علمی, 1, 1, 1399, 26-36. doi: 10.22098/jfga.2020.1006
Kaur, Kirandeep, Shanker, Gauree. (1399). 'On the geodesics of a homogeneous Finsler space with a special (α, β)−metric', سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(1), pp. 26-36. doi: 10.22098/jfga.2020.1006
Kaur, Kirandeep, Shanker, Gauree. On the geodesics of a homogeneous Finsler space with a special (α, β)−metric. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 1(1): 26-36. doi: 10.22098/jfga.2020.1006


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب