آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها250
تعداد مقالات2,189
تعداد مشاهده مقاله3,525,508
تعداد دریافت فایل اصل مقاله2,333,323
Beizavi, Sareh. (1399). On L-reducible Finsler manifolds. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(2), 73-82. doi: 10.22098/jfga.2020.1241
Sareh Beizavi. "On L-reducible Finsler manifolds". سامانه مدیریت نشریات علمی, 1, 2, 1399, 73-82. doi: 10.22098/jfga.2020.1241
Beizavi, Sareh. (1399). 'On L-reducible Finsler manifolds', سامانه مدیریت نشریات علمی, 1(2), pp. 73-82. doi: 10.22098/jfga.2020.1241
Beizavi, Sareh. On L-reducible Finsler manifolds. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 1(2): 73-82. doi: 10.22098/jfga.2020.1241


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب