آمار

تعداد نشریات26
تعداد شماره‌ها377
تعداد مقالات3,324
تعداد مشاهده مقاله4,977,538
تعداد دریافت فایل اصل مقاله3,405,091
Jamalian, Ali, Aminikhah, Hossein. (1399). An efficient iterative method for solving large linear systems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), 62-74. doi: 10.22098/jhs.2020.2627
Ali Jamalian; Hossein Aminikhah. "An efficient iterative method for solving large linear systems". سامانه مدیریت نشریات علمی, 9, 1, 1399, 62-74. doi: 10.22098/jhs.2020.2627
Jamalian, Ali, Aminikhah, Hossein. (1399). 'An efficient iterative method for solving large linear systems', سامانه مدیریت نشریات علمی, 9(1), pp. 62-74. doi: 10.22098/jhs.2020.2627
Jamalian, Ali, Aminikhah, Hossein. An efficient iterative method for solving large linear systems. سامانه مدیریت نشریات علمی, 1399; 9(1): 62-74. doi: 10.22098/jhs.2020.2627


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب